Судитимуть чиновника однієї з міськрад Чернігівщини

Начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва однієї з міських рад Чернігівської області та директор ТОВ постануть перед судом. Про це повідомляють у прокуратурі Чернігівської області.

Прокурорами Чернігівської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва однієї з міських рад Чернігівської області та директора ТОВ за фактами заволодіння бюджетними коштами шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненого за попередньою змовою групою осіб, у великих розмірах, в умовах воєнного стану, зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 28, ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366 КК України).

Досудовим розслідуванням установлено, що начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва, зловживаючи своїм службовим становищем, за попередньою змовою з директором ТОВ розтратив грошові кошти місцевого бюджету однієї з міських рад у розмірі понад 900 тис. грн, шляхом підписання акту приймання виконаних будівельних робіт, які фактично не виконувалися.

Досудове розслідування здійснювали слідчі СУ ГУНП у Чернігівській області, за оперативного супроводу УСР ДСР Національної поліції України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер