Чернігівщина та Ніжин: господарі розповідають про урожай картоплі 2023 (Фото)

Насьогодні в Україні стартував сезон копання картоплі. Для господарів важливий та очікуваний етап – збір урожаю.

Зараз серед жителів України, зокрема Чернігівщини, можна почути запитання, яке в усіх на вустах: «А ви картоплю викопали? І як урожай?»

MYNIZHYN.com  підготував розповіді господарів про урожай картоплі 2023, фоторепортаж копання картоплі у різних господарствах на Чернігівщині, а також ми дізнавалися в яку ціну її цьогоріч у Ніжині продають.

У селах неподалік Ніжина люди хваляться, що урожай хороший і кращий, аніж був минулої осені.
Вони кажуть, що потроху удобрювали землю та й літо було і тепле і з дощами. Шкода тільки, що багатувато попадається гнилої. Це мабуть наслідок дощів.

Власники приватних будинків та земельних ділянок у Ніжині теж не жаліються на цьогорічний врожай картоплі. А от жителі багатоповерхівок, які садять маленькі клаптики городу біля своїх квартир , говорять, що урожай так собі – скільки садили, стільки й вибрали!

[GALLERY-13]

Загалом люди розповідають про картоплю, про копання та врожаї але не забувають повторювати, що найважливіше зараз – аби закінчилась війна.
Проте українці не були б українцями, якби не жартували при будь яких обставинах.

І в мережі з’являються меми про картоплю, а також наші люди складають навіть жартівливі вірші на цю тему.
Також у мережі оптовики викладають ціни на картоплю від 6 до 5 грн. за кілограм по місту Ніжину.


10-15 грн кг роздрібна ціна на ринках Ніжина. Але тут як вже домовитесь, не слід забувати, що людський фактор ніхто не відміняв.


Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер