І знову втрата: Ніжин попрощається з воїном ЗСУ - Олександром Пархоменко

І знову жахлива звістка... 

Про це у мережі Фейсбук повідомляє Дарія Якубів.

Ще декілька днів я збирала кошти на дрон, купила і в якнайкоротший термін вислала захисникам, розуміючи, що це допомога на передовій, це врятовані життя хлопців.
Ще декілька днів тому я оголошувала збір коштів на каску і навушники, бо воїн після поранення, в бою втратив всю амуніцію, і, не долікувавшись, пішов знову в бій, я за ніч зібрала, добавила, і на на ранок все йому поїхало.

Саша Пархоменко телефонував, дуже дякував і твердо вірив: ми переможемо і виженемо нечисть з нашої землі. Але, на превеликий жаль, розпач і крик душі - Сашу вбили.
Саша віддав життя за кожного з нас.
Він телефонував і дуже не хотів зайвий раз турбувати дружину Марину, оскільки вона захворіла і перебувала в лікарні, завжди говорив, що безмежно любив її, що вона неймовірна, найкраща, і таких немає в цілому світі.

І вчора Маринка виписалась з лікарні і отримала жахливу звістку: Саша загинув, загинув героїчно. Співчуваю!

Мариночка, тримайся!
Мамі - співчуття і доземний уклін!
Наші воїни - не вантаж-200. Наші воїни, котрі віддають своє життя і здоров'я, - Герої, Захисники, котрі заслуговують поваги і пошани!
Дорогі друзі, розривається душа, сльози і страшенний біль за кожного вбитого Захисника, за кожного пораненого Воїна, це жертва за кожного з нас.
Сердечна подяка Всім Захисникам за Вашу службу.
Пам'ятайте про це ВСІ

Якщо Наші Герої не будуть там триматися і боротися, то України не буде, не буде і нас, не буде наших дітей і майбутнього.
Руський мір прийшов Нас вбити і зруйнувати Україну, і Наше майбутнє.
Руські ракети не вибирають, руйнують руські храми, вбивають прихильників руського миру, у ждунів також.
Тому пора зрозуміти ВСІМ: тільки об'єднавшись, в любові до рідної України, української землі, коли ми пам'ятатимемо нашу історію, у нас буде майбутнє, ми зможемо перемогти.
Тільки тоді, коли всередині країни ми всі захочемо Перемоги і закриємо ВСІ руські храмі, перестанемо молитися за Кирила, руську владу, руське військо, і підтримувати расею, ми переможемо.

Господи, пошли мудрість українському народу і об'єднай заради Перемоги і майбутнього!
Господи, посели у місці світлому і місці квітучому Душі Всіх убитих і закатованих за волю України Воїнів - Героїв!

Слава Україні! Слава Героям!

Дарія Якубів