Туристиче життя під час осінніх канікул гуртківців Ніжинського центру туризму та краєзнавства

Канікули – пора відпочинку від шкільних буднів, а в позашкільний час життя вирує з подвійною силою. Дводенну подорож до міста Чернігів здійснила група гуртківців під керівництвом Ровенчин Ірини Олександрівни. Вони ознайомилися з історією свого обласного центру

Канікули – пора відпочинку від шкільних буднів, а в позашкільний час життя вирує з подвійною силою. Дводенну подорож до міста Чернігів здійснила група гуртківців під керівництвом Ровенчин Ірини Олександрівни. Вони ознайомилися з історією свого обласного центру


Канікули – пора відпочинку від шкільних буднів, а в позашкільний час життя вирує з подвійною силою.

Дводенну подорож до міста Чернігів здійснила група гуртківців під керівництвом Ровенчин Ірини Олександрівни. Вони ознайомилися з історією свого обласного центру, відвідали історичний музей ім. Тарновського, погуляли по Валу, Болдиній горі, піднялися на дзвіницю Троїцького монастиря, відвідали Єлецький Успенський монастир.
 
Нагорна Наталія Миколаївна разом зі своїми вихованцями:
- пройшла екскурсійним маршрутом «Вулиця Гоголя – минуле і сучасне» з відвідуванням музею Рідкісної книги.
- провели міську краєзнавчу науково-практичну конференцію «Ніжинці відомі і невідомі: особистісний фактор у регіональній історії». З доповіддю виступила вихованка Вероніка Миколаєнко. На конференції вихованці мали унікальну можливість поспілкуватись з титулованими дослідниками, поглибити свої знання з історії рідного краю, отримати досвід публічного виступу та проконсультуватись з відомими фахівцями істориками.

Не залишились без уваги і туристи-спортсмени. Гуртківці закладу взяли участь у Відкритій Першості ГО туристичний клуб «РАНДЕВУ» з пішохідного туризму.   

Члени гуртка «Туристи-краєзнавці» (керівник Гребенніков Ігор Олександрович) взяли участь у навчально-тренувальному зборі в оздоровчому таборі «Юний турист» с. Количівка, де отримали практичні навички з археології.





На місці стародавнього поселення


Вчимося розбивати археологічний розкоп



Головне – ретельність при вивченні культурного шару

 

Барви золотої осені
 

Нові друзі – краєзнавці Ніжина, Куликівки та Козельця   
 

Гуртківці під керівництвом Герасименка Андрія Васильовича та Тарари Владислава Олеговича мандрували околицями Ніжина. Було здійснено дві одноденні пішохідні подорожі: до с. Липів Ріг та урочища Ветхе де вели спостереження за осінніми змінами в природі.

Гуртківці у поході
 

Дуб Тараса Шевченка у Липовому Розі
Ігор Гребенніков
директор міського Центру туристсько-оздоровчої,
спортивної та виховної роботи з дітьми та молоддю
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: