Бухгалтерки, яких вбила російська армія

Міжнаро́дний день бухга́лтера, або Міжнаро́дний день бухга́лтерії — професійне свято бухгалтерів, яке відзначають щорічно 10 листопада.

Згадуємо фахівців, яких вбила армія рф.
Це втрата для рідних, колег та бухгалтерської сфери в цілому...

 Світлана Яковенко
Була затребуваною фахівчинею, могла працювати за кордоном, оскільки знала кілька іноземних мов. Проте вирішила залишитися у рідному Ізюмі на Харківщині. Там і загинула у березні 2022-го від ворожої авіабомби з чоловіком та свекрухо.
 Наталія Образцова
Працювала головною бухгалтеркою на підприємстві «Ритуальна служба» в Маріуполі. Дуже любила свою справу, постійно розвивалась у ній.
Жінка загинула під час обстрілу в березні 2022-го.
 Ірина Вітальєва
До виходу на пенсію працювала бухгалтеркою на шахті в місті Першотравенськ на Дніпропетровщині. Наприкінці 2022-го жінка з чоловіком придбали квартиру в Дніпрі. Там вони й загинули із зятем від влучання ворожої ракети 14 січня 2023-го.
 Валентина Шевченко
Працювала головною бухгалтеркою в Купʼянській районній військовій адміністрації. Була хорошою фахівчинею, а також принциповою і щирою людиною. Загинула 6 серпня 2023 року від ворожого удару.
 Ольга Івашко
Понад 13 років працювала бухгалтеркою. Жінка загинула з донькою 1 червня 2023 року в Києві від ракетного удару.
 Ганна Чикало
Працювала бухгалтеркою у СТОВ «Грозянське». Загинула 5 жовтня 2023-го від російської ракети в селі Гроза на Харківщині.
Валентина Хижняк
Працювала бухгалтеркою в різних компаніях. Останнім часом обіймала цю посаду в місцевій автошколі. Загинула 6 вересня 2023 року в Костянтинівці на Донеччині. Тоді ворог вдарив по ринку.

[GALLERY-95]


Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер