Триває перша сесія Чернігівської обласної ради

Перше засідання новообраної сесії обласної ради розпочалося сьогодні, 23 листопада, без затримки. У залі зареєструвалися усі 64 депутати. Участь у сесії також беруть народні депутати від різних політичних сил.

Перше засідання новообраної сесії обласної ради розпочалося сьогодні, 23 листопада, без затримки. У залі зареєструвалися усі 64 депутати. Участь у сесії також беруть народні депутати від різних політичних сил.Перше засідання новообраної сесії обласної ради розпочалося сьогодні, 23 листопада, без затримки. У залі зареєструвалися усі 64 депутати. 

Участь у сесії також беруть народні депутати Валерій Дубіль, Олег Ляшко, Валерій Давиденко, Олег Купрієнко, Василь Амельченко, Олександр Кодола.

Обравши тимчасову президію обласної ради та лічильну комісію був оголошений порядок денний. Він виглядає наступним чином: обрання нового голови обласної ради, першого заступника голови та заступника.

На посаду нового голови обласної ради представники БПП винесли кандидатуру Ігоря Вдовенка. В свою чергу, радикали – кандидатуру Олега Авер’янова.

За матеріалами val.ua та pik.cn.ua
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: