Під час навчань на полігоні "Десна" загинув підполковник, а один солдат отримав поранення

У 169-му навчальному центрі "Десна" Сухопутних військ Збройних Сил України внаслідок вибуху гранати, чи якогось іншого боєприпасу, загинув підполковник-інструктор. Солдат, який був поруч, отримав поранення

У 169-му навчальному центрі "Десна" Сухопутних військ Збройних Сил України внаслідок вибуху гранати, чи якогось іншого боєприпасу, загинув підполковник-інструктор. Солдат, який був поруч, отримав пораненняУ 169-му навчальному центрі "Десна" Сухопутних військ Збройних Сил України внаслідок вибуху гранати, чи якогось іншого боєприпасу, загинув підполковник-інструктор. Солдат, який був поруч, отримав поранення. Про це повідомляє Укрінформ
 
Цю інформацію підтвердив начальник регіонального медіа-центру Міноборони в м. Чернігові Вадим Мисник.
 
«Так, нещасний випадок у Десні мав місце. Його розслідуванням займаються військова прокуратура та служба правопорядку Збройних Сил України. Відтак, коментувати я нічого не можу», - сказав він.
 
За інформацією чернігівських Інтернет-видань, які посилаються на перевірене джерело, вибух стався 26 листопада під час навчальних стрільб на полігоні. Від нього в окопі загинув житель Києва, який працював начальником відділу оперативного чергування центру забезпечення службової діяльності Міністерства оборони і Генштабу ЗСУ.

За фактом надзвичайної події призначено службове розслідування. Обставини трагедії з’ясовують представники Військової служби правопорядку у ЗСУ та військової прокуратури гарнізону.
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: