Ніжин втратив Воїна — Ярослава Каву

Під час виконання бойового завдання загинув ніжинець Ярослав Кава, капітан армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України.

Під час виконання бойового завдання загинув ніжинець Ярослав Кава, капітана армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України.

Про це повідомляє Ніжинська міська рада.

Народився Ярослав в м. Ніжині 14.05.1993 року в люблячій сім'ї. У 1999 році пішов до Ніжинської гімназії №3. У 2010 році після закінчення 11 класів вступив до Харківського університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба. У 2014 році став льотчиком-штурманом вертолітної ланки вертолітної ескадрильї 7-го окремого полку армійської авіації.На захист нашої країни став з 2014 року. У 2015 році одружився, у родині народилися дві донечки. З 2016 року і до цього часу був штурманом-льотчиком вертолітної ланки вертолітної ескадрильї 12-ї окремої бригади полку армійської авіації.
Був гарним сином, братом, люблячим чоловіком, турботливим батьком для своїх доньок. Дуже любив свою Батьківщину та подорожі.

12 березня 2024 року при виконанні бойового завдання Ярослав отримав смертельні поранення.

Прощання з Героєм відбудеться завтра, 15 березня, о 10:00 в Соборі Всіх Святих. Поховають Ярослава на Алеї Слави Фрунзівського кладовища.
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: