Ніжинська Гімназія №1 допомагає ЗСУ: колектив назбирав майже 28 тисяч гривень (Фото)

Поки наші воїни-герої боронять Незалежність і Свободу країни на фронтах, ми можемо підтримувати їх на своєму, волонтерському фронті. 

Поки наші воїни-герої боронять Незалежність і Свободу країни на фронтах, ми можемо підтримувати їх на своєму, волонтерському фронті. 

Про це йдеться на сторінці Ніжинська гімназія №1.

"Таку активну позицію обрав весь колектив Ніжинської гімназії №1: учні, батьки, учителі. Початок весни родини зустріли масштабним благодійним проєктом: "Щедра Масниця".

[GALLERY-291]

Протягом тижня: 12.03. - 18.03., учні 1-9 класів організовували ярмарок смаколиків, виробів хендмейд, а виручку — 27 860 грн передали волонтерськім організаціям: окремому підрозділу волонтерської групи "Зграя вовченят" та батальйону "Покрова", який очолює матушка Дар'я Якубів.

Воїни на передовій теж будуть мати можливість поласувати домашніми солодощами, які в рамках проєкту випікали мами 6-Б класу й передали "Зграї вовченят'. Ось такі ланцюги єдності з тилу до фронту наближають нашу омріяну Перемогу!

Нехай буде весна! Слава Україні!", — йдеться у повідомленні Олени Литвиненко.

Фото: Олена Литвиненко, Ніжинська Гімназія №1

Як повідомляв MYNIZHYN, 16 березня у Ніжині на одній з центральних вулиць міста відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Його ініціатором є Благодійний фонд "Українська незламна душа".

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: