Творчий вечір у Будинку культури в Ніжині (Фоторепортаж)

Творчий вечір у стінах будинку культури 23 березня організувала Молодіжна Рада Ніжина. 

Творчий вечір у стінах будинку культури 23 березня організувала Молодіжна Рада Ніжина. 

Весняні вечори завжди пробуджують у нас ту тягу до краси і відкриття нового, де мистецтво та культура взяли участь у танці з натхненням і талантом. У будинку культури було розгорнуте справжнє мистецьке дійство.

На gочатку Молодіжна рада розповіла про свою діяльність, потім усі охочі відкривали містянам свої душі через малювання, демонстрацією виробів ручної роботи, виконання музики, поезії та танцю. Окрім цього відбувся кава-брейк, де всі охочі могли ближче познайомитись. Кожен номер - це окрема історія, яка розповідає про багатство талантів у місті. Атмосфера пронизана радістю, енергією та відчуттям єдності, коли серця зливаються в одне велике море творчості.  До того ж сам захід був благодійним, проводився збір на авто для 37 бригади.

Творчий вечір, організований Молодіжною Радою, став справжнім святом для всіх шанувальників мистецтва. Він підкреслює важливість молодіжного духу та таланту в розвитку культурного життя нашого міста і нагадує про важливість підтримки молодих талантів для процвітання нашої спільності в поєднанні з гарною справою - донатом.

[GALLERY-308]

Автор: Дарина Халимон

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: