Будуємо відкритий діалог у громадах: проєкт «Спільне майбутнє» від Urban Reform

Urban Reform оголошує проєкт “Спільне майбутнє”, щоб допомогти громадам налагоджувати публічний діалог і запрошує громади до участі. У проєкті “Спільне майбутнє” Urban Reform впродовж року співпрацюватиме з п’ятьма громадами, що постраждали від військової агресії та/чи були під окупацією, знаходяться у прифронтовій зоні, але хотіли б знайти шляхи для відновлення і подальшого розвитку. Детальніше — читайте далі.

Urban Reform оголошує проєкт “Спільне майбутнє”, щоб допомогти громадам налагоджувати публічний діалог і запрошує громади до участі. У проєкті “Спільне майбутнє” Urban Reform впродовж року співпрацюватиме з п’ятьма громадами, що постраждали від військової агресії та/чи були під окупацією, знаходяться у прифронтовій зоні, але хотіли б знайти шляхи для відновлення і подальшого розвитку.

Сьогодні перед такими містами та громадами постає ряд гострих проблем. Окрім забезпечення щоденного життя мешканців і безпеки та відновлення критичної інфраструктури, постає необхідність планування майбутнього. Робити це також доводиться в умовах зменшення кількості населення, через що може зупинитися розвиток та початися стагнація деяких громад та регіонів.

Як громадам залишатись привабливими для життя та стати привабливими для повернення й інвестування? Як мешканцям бути учасниками змін, планування майбутнього та розвитку? На ці всі питання нам як країні доведеться шукати відповіді найближчим часом, враховуючи існуючий контекст. І на ці ж питання разом із громадськістю шукатимуть відповідь учасники впродовж проєкту “Спільне майбутнє”. В рамках проєкту громади разом з експертною командою працюватимуть над проведенням урбаністичних досліджень, розробкою візії розвитку громади і просторових рішень.

Проєкт передбачає воркшопи по аналізу громад, визначенню сильних сторін та потенціалів, урбаністичні дослідження та партисипативні заходи, воркшопи з громадськістю по збору пропозицій з розвитку громади, тренінги для локальних ГО. Результатом роботи стане налагоджений діалог між органами місцевого самоврядування і громадськістю, а також упорядковані ідеї мешканців громади, які будуть імплементовані у стратегії, комплексні плани, плани та програми відновлення.

З 24.06.2024 по 8.07.2024 триває подача заявок на участь у проєкті.

Заповнити анкету можуть представники органів місцевого самоврядування, а також громадські організації, які відкриті до співпраці, прагнуть налагодити публічних діалог у своїх громадах та отримати ідеї для подальших стратегічних рішень.

Для подачі заявки потрібно зберегти анкету і надіслати вже заповнений файл на пошту: hello@urbanreform.org.ua.

В анкеті громадам важливо детальніше описати поточний стан справ. Команда дасть відповідь на заявку і повідомить про подальші кроки після закінчення прийому всіх анкет 8 липня.

Зі додатковими запитаннями можна звертатися на пошту: hello@urbanreform.org.ua. Проєкт “Спільне майбутнє” реалізується ГО “Міські реформи” в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст матеріалу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Як повідомляв MYNIZHYN, 24 червня відбулося відкриття літнього табору для підлітків у межах програми «Енергія твого майбутнього», що підтримується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні, в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: