Ніжинці розповіли чим займаються, коли немає світла

Наприкінці червня на Чернігівщині були запроваджені нові графіки відключення світла. В енергопостачальній компанії зазначають, що згідно графіку, споживачі три години мають світло, наступні три години – ні. Ніжинці розповіли чим займаються, коли немає світла.

Наприкінці червня на Чернігівщині були запроваджені нові графіки відключення світла. В енергопостачальній компанії зазначають, що згідно графіку, споживачі три години мають світло, наступні три години – ні.

MYNIZHYN.com запитав у читачів про таке: розкажіть чим займаєтесь за відсутності електроенергії, якими лайфаками поділитесь? І ось що вони нам розповіли.

Фейсбук

Більшість користувачів мережі Фейсбук зазначаєють, що працюють або ж займаються домашніми справами. Також є і досить заклопотані люди, які пишуть так: «ганяю по квартирі з ліхтариком, бо маю купу справ!». Також деякі наші читачі разом з дітьми грають в ігри або вчать вірші.

Фото опитуванна на Фейсбук

Телеграм

Читачі нашого телеграм каналу відповіди таким чином:

Робота та домашні справи – 41%
Кричу рятуйте – 23%
Вчимо вірші та граємо з дітьми – 4%
А я на стадіон! – 9%
Інше – 23%

Фото опитуванна Телеграм

Вайбер

У вайбері читачі не кричать рятуйте. 20 % із них займається роботою і 20 % йдуть на стадіон. 10 % наших читачів тут вчать вірші і половина користувачів (50%) відповіли б на це питання по іншому. Тобто мають свій варіант відповіді, який не був запропонований на вибір.

Фото опитуванна Вайбер

Раніше ми писали про те, що під час відключень світла може згоріти техніка: як цьому запобігти. 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: