Гордість Ніжина: Катерина Горбач та Артур Сорокін повертаються з нагородами

Ніжинські спортсмени продовжують виборювати нагороди на Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях. Цього разу з гарним результатом повертаються до Ніжина легкоатлетка Катерина Горбач та каратист Артур Сорокін.

Про це повідомляє Ніжинська міська рада.

"З 20 по 22 вересня в Івано-Франківську відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР. Вихованка КДЮСШ Горбач Катерина посіла третє місце на дистанції 800 метрів і виконала І розряд — велика перемога!

Також 21-22 вересня в Одесі відбувся Міжнародний турнір з карате «XXII Black Sea Cup 2024» (UKF Premier League). Наш вихованець Артур Сорокін під керівництвом Сергія Сахути виборов золото серед більш ніж 500 учасників із 30 клубів", — йдеться у повідомленні.

Як повідомляв MYNIZHYN, з 20 по 22 вересня 2024 року у Броварах (Київська область) проходить Чемпіонат України ICO (Тайбоксинг), на якому Ніжин представляє команда "Fithg Club 20-21". Наші вихованці гідно представили місто та вибороли багато народ.