Ніжинець Артур Сорокін здобув бронзу з карате на Відкритому чемпіонаті в Польщі

19-20 жовтня у Бельсько-Бялі (Польща) відбувся 18 Міжнародний чемпіонат "Карате-Гран-прі". Вихованець Ніжинської КДЮСШ тренера Сергія Сахути, Артур Сорокін, став одним із переможців української збірної.

Про це повідомляє Кдюсш Ніжин.

"Цьогоріч кількість учасників досягла рекордного рівня, і змагання відбувались на 12 татамі. У турнірі взяли участь понад 2000 спортсменів. Артур здобув бронзову медаль, і це його перший міжнародний подіум. Ми пишаємося нашим спортсменом і вітаємо з чудовим результатом!

Дякуємо ЗСУ за такі можливості!", — йдеться на сторінці.

[GALLERY-665]

Як повідомляв MYNIZHYN, 19 жовтня, поки старші боролися на чемпіонаті України, юні спартанці з КДЮСШ «Дзюдо» здобували досвід на відкритому чемпіонаті ДЮСШ «Фортуна» у Чернігові.