Родина Ольги та Юрія Ханіних, яка переїхала до Ніжина з Куп’янського району, отримала ключі від нового будинку. Тепер у них є свій дім, де вони можуть збиратися разом великою сім’єю.
Родина Ольги та Юрія Ханіних, яка переїхала до Ніжина з Куп’янського району, отримала ключі від нового будинку. Тепер у них є свій дім, де вони можуть збиратися разом великою сім’єю.
Про це повідомляє на своїй Facebook сторінці мер Ніжина Олександр Кодола.
У 2022 році пані Ольга звернулася по допомогу, адже їхня родина, в якій виховувалося п’ятеро дітей (четверо з них – прийомні), залишилася без житла. Почався довгий процес пошуку будинку. Міська влада спільно з благодійниками та міжнародними організаціями шукала можливості для фінансування.
Наприкінці 2024 року держава виділила субвенцію, що дозволило придбати житло. І ось довгоочікувана подія – родина отримала власний будинок. Нещодавно Ольга та Юрій взяли під опіку ще двох дітей, тож тепер їх дев’ятеро.
[GALLERY-842]
Фундація Олени Зеленської подбала про побутову техніку для родини. Перша леді особисто завітала до них разом зі спецпредставницею ООН з питань насильства над дітьми Наджат Мджіт та головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде.
Як повідомляв MYNIZHYN, від ексгумації тіл загиблих солдат до капеланства – мати п’ятьох дітей із Носівщини Людмила Козуб пройшла тернистими стежками війни.