7 квітня в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відбулося урочисте відкриття Центру індонезійської культури — першого такого осередку в Україні. Відтепер у стінах університету не лише знайомитимуться з традиціями далекої Індонезії, а й вивчатимуть її мову.
7 квітня в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відбулося урочисте відкриття Центру індонезійської культури — першого такого осередку в Україні. Відтепер у стінах університету не лише знайомитимуться з традиціями далекої Індонезії, а й вивчатимуть її мову.
Про це повідомляє Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя.
Почесним гостем заходу став Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Індонезія в Україні пан Аріф Мохамад Басаламах. Його візит відбувся за підтримки Голови правління громадської організації «Українська Ініціатива» Юрія Косенка, який доклав чимало зусиль для налагодження міжкультурного діалогу.
Торік між університетом та індонезійською стороною було підписано меморандум про співпрацю, а в самому ЗВО відбувався «Місяць індонезійської культури», що викликав значний інтерес серед студентства та викладачів.
«Ми плануємо вже цього року розпочати вивчення індонезійської мови, а з наступного — запровадити цілий блок дисциплін, присвячених культурі, історії та традиціям цієї унікальної країни», — зазначив ректор університету Олександр Самойленко.
Окрім того, завдяки налагодженим партнерським зв’язкам між навчальними закладами, для студентів НДУ відкриваються нові можливості — зокрема, участь у стажуваннях безпосередньо в Індонезії. Відкриття Центру індонезійської культури стало важливим кроком у розширенні міжнародної співпраці Ніжинського університету, а також свідченням відкритості до міжкультурного діалогу, взаємного пізнання та підтримки глобальних освітніх ініціатив.
[GALLERY-946]
Як повідомляв MYNIZHYN, 7 квітня 2025 року, з нагоди Всесвітнього дня здоров’я, який цього року проходить під гаслом «Здоровий початок життя – запорука благополучного майбутнього», у Ніжинському фаховому медичному коледжі в групі 2фА ОПП «Лікувальна справа» відбулася виховна година на тему «Здорове харчування – запорука довгого життя».