Роботи Ігоря Волосянкіна вже показують у Фінляндії та Польщі

Роботи українського фотожурналіста Ігоря Волосянкіна на тему Революції Гідності експонуються у Гданську, а з 10 червня світлини митця демонстурються у Фінляндії

Роботи ніжинського фотожурналіста Ігоря Волосянкіна на тему Революції Гідності експонувалися у різних містах України, зараз його постійна виставка діє у Гданську, а з 10 червня світлини митця разом із сотнями фотографій інших професійних авторів та аматорів демонстурються у Фінляндії.

"Я ще раніше співпрацював з музеєм Великої Вітчизняної війни і вони відібрали у мене біля 200 фотографій для своєї постійної експозиції. Скільки робіт відбрали для виставки у Фінляндії, я не знаю", - повідомив І.Волосянкін.
 
Проект фотографа "Україна: 2014 – 2016. Війна і Мир" відкрився 10 червня у Гельсінкі. Його метою є донести до європейської спільноти інформацію про події в Україні, які відбулися під час Революції Гідності та у постмайданівський період.
 
Фотовиставка "Майдан у фотографіях – дорога до Свободи Київ-Чернігів-Гданськ" митця з Чернігівщини також знаходяться у польському історичному залі незалежної профспілки "Солідарність".
 

"Наразі моя постійна експозиція знаходиться у Гданську. З нею, доречі, цікава історія. Поляки запросили мене до Гданська виставити експозицію з Майдану рік тому. А 25 років тому в Польщі був свій "Майдан". І тепер у них є музей, звідки почалася революція в Польщі. І вони принципово 25 років в цей музей не пускали жодну сторонню експозицію. Я був перший, кого вони виставили як стороннього автора з фотографіями з Майдану", - розповів фотожурналіст.unn.com.ua