Увага! Літні канікули 2016

Cектор Ніжинського відділу поліції Ніжина нагадує водіям – що у навчальних закладах міста Ніжина та Ніжинського району розпочалися літні канікули, тому багато вільного часу діти будуть проводити на вулицях


Cектор Ніжинського відділу поліції м. Ніжина нагадує водіям – що у навчальних закладах міста Ніжина та Ніжинського району розпочалися літні канікули тому багато вільного часу діти будуть проводити на вулицях.

Ігнорування правил безпеки на дорозі може привести до трагічних наслідків.  

Як свідчить статистика, щороку значне зростання дитячого дорожньо-транспортного травматизму спостерігається як раз під час канікул.
 
Зважаючи на це, працівники сектору Ніжинського Відділку поліції закликають  водіїв бути особливо уважними під час руху поблизу місць відпочинку дітей, заздалегідь знижуйте швидкість, не робіть обгін транспорту, зупиніться і пропустіть дітей, які переходять дорогу. Адже поведінку дитини важко передбачити, і вона може несподівано вибігти на дорогу.
 
Ми впевнені, що лише спільними зусиллями можна вирішити таку гостру проблему сьогодення, як травмування дітей в автопригодах. Це задача дорослих - гарантувати дітям безпеку та дати можливість провести щасливі та безаварійні канікули.
 
Інспектор сектору Ніжинського відділу поліції
старший лейтенант поліції  Крошка В.М.