День Конституції у Ніжині відзначили патріотичним велопробігом

Фото.
Присвячений Дню Конституції України велопробіг в Ніжині стає вже традицією, його проводять вдруге. Ніжин поступово стає веломістом, і цього року участь у велопробігу взяли значно більше учасників


 

Присвячений Дню Конституції України велопробіг в Ніжині стає вже традицією, його проводять вдруге. Видно, що Ніжин поступово стає веломістом, і цього року участь у велопробігу взяли значно більше учасників.

Показати свою прихильність до велоспорту та здорового способу життя та взяти участь у велопробігу приїхали 200 ніжинців, від дошкільнят до пенсіонерів. Разом з народним депутатом Олександром Кодолою стали на старт пробігу голова Ніжинської РДА В’ячеслав Івашин та міський голова Анатолій Лінник  Стартувавши опівдні від будівлі міської ради на площі ім. І. Франка, велосипедисти подолали відстань 5 км  вулицями міста, і фінішували через півгодини на місці старту.

Переможців пробігу не визначали, але організатори відзначили найстаршого, наймолодшого та найактивнішого учасника, найпатріотичніший костюм, найцікавіший велосипед, та командну участь.