У дитсадку з’явився власний "автопарк" та розмітка

3 серпня в Ніжинському дитячому садку “Ромашка” з'явилася яскрава розмітка для самокатів та графічне оформлення дитячого майданчика


3 серпня в Ніжинському дитячому садку “Ромашка” з'явилася яскрава розмітка для самокатів та графічне оформлення дитячого майданчика, що влаштували організатори проекту “Безпечна гра власними руками” від компанії “Баєр”.

«Дитинство під знаком плюс» має на меті вирішити одну з головних проблем, що є нагальною практично у всіх містах України,– відсутність сучасних місць для безпечного активного дитячого відпочинку.
 
Дошкільний навчальний заклад №12 (ясла-садок) став учасником цієї соціальної акції. Завдяки активності ніжинців дитячий садок набрав 84 голоси на сайті www.playplus.com.ua та отримав можливість оформити графічну розмітку ігрових майданчиків.
 
Представники проекту, на радість керівництву дитсадка, приїхали до Ніжина та подарували “Ромашці” 3 нових самокати. 
 
Після вручення подарунків ініціатори заходу та активні батьки дітей почали графічно оформлювати доріжку дитячого майданчика, отримавши від організаторів необхідні для цього засоби – фарби, пензлики та трафарети.

Кілька годин згуртованої та плідної роботи принесли гарний результат. Тепер малята садочку зможуть гідно застосувати свою невичерпну енергію, стануть учасниками веселих і пізнавальних ігор із використанням новесеньких самокатів, відпочинуть із користю, вивчивши при цьому правила дорожнього руху.
Підготувала Юлія Солдатенко