"Ротавірусну інфекцію в садочку № 7 ліквідовано",- Віктор Рафальський

Як повідомив Віктор Рафальський, керівник управління Держпродспоживслужби, ротавірусну інфекцію в дитсадочку № 7 ліквідовано, зокрема станом на 5 серпня в інфекційному відділенні на лікуванні дітей з садочка не було


Як повідомив Віктор Рафальський, керівник управління Держпродспоживслужби, ротавірусну інфекцію в дитсадочку № 7 ліквідовано.

Нагадаємо, що протягом 22-24 липня до інфекційного відділення Ніжинської центральної міської лікарні з попереднім діагнозом "гострий гастроентероколіт" було госпіталізовано 6 дітей. Усі вони - вихованці ніжинського ДНЗ №7, розташованого по вулиці Успенській.

“Станом на 05. 08. 2016 року в інфекційному відділенні на лікуванні дітей немає. Джерелом ротавірусів є людина”,- повідомив Віктор Рафальський.
 
“Для того, щоб зясувати, звідки взялась ротавірусна інфекція було проведене комісійне обстеження даного закладу спеціалістами Держпродспоживслужби, відділом Безпечності харчових продуктів та ветеринарії й відділом За дотримання санітарного законодавства.
 
На даний час на лікуванні в інфекційному відділенні Ніжинської міської лікарні немає жодної дитини. Ситуація знаходиться під контролем, приймаються всі заходи, щоб не допустити виникнення ротавірусної інфекції та інших інфекційних захворювань серед населення Ніжина.”