З 8 серпня в Ніжині та Ніжинському районі стартував місячник безпеки дорожнього руху

З 8 серпня в Ніжині та Ніжинському районі стартував “Місячник безпеки дорожнього руху”. Триватиме він до 12 вересня. У рамках проведення Місячника у Ніжині заплановано проведення інформаційно-превентивної роботи щодо виявлення найбільш поширених порушень Правил дорожнього руху


З 8 серпня  в Ніжині та Ніжинському районі стартував “Місячник безпеки дорожнього руху”. Триватиме він до 12 вересня. 

У рамках проведення “Місячника безпеки дорожнього руху” у Ніжині заплановано проведення інформаційно-превентивної та оперативної роботи щодо виявлення, документування та запобігання найбільш поширених порушень Правил дорожнього руху.
 
В цей період патрульні поліцейські найбільшу увагу приділятимуть найпоширенішим порушенням ПДР, а саме: порушенням швидкісного режиму, керування транспортом у стані сп’яніння, порушення маневрування водіями транспортних засобів, порушення правил дорожнього руху пішоходами та водіями під час проїзду пішохідних переходів.
Також охоронці порядку проводитимуть посилене патрулювання в місцях концентрації ДТП та на аварійних ділянках міста, проведуть додаткові обстеження вулично-шляхової мережі.
На початку нового навчального року планується проведення занять з правил дорожнього руху у навчальних закладах Ніжина та Ніжинського району.

Інспектор сектору Ніжинського
відділу поліції старший лейтенант поліції  Крошка В.М.