Ніжинський шахрай "працював" на Хмельниччині з 15 підробними паспортами

Хмельницька поліція розшукує шахрая з чернігівщини, який підробив 15 паспортів. 25-річному зловмиснику оголошено про підозру у вчиненні 18 кримінальних правопорушень


Хмельницька поліція розшукує шахрая з чернігівщини, який підробив 15 паспортів.

25-річному зловмиснику оголошено про підозру у вчиненні 18 кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1,3,4 ст. 358 "Підроблення документів" та ч. 2 ст. 190 "Шахрайство" Кримінального кодексу України.
 
Правоохоронці просять допомоги у громадян.
 
"Скрипка Дмитро Миколайович, 27.04.1991 року народження, уродженець міста Ніжин Чернігівської області; освіта середня-спеціальна, не працюючий, зареєстрований за адресою: Чернігівська область, м. Ніжин, вул. Гагаріна, 55," – повідомляють в поліції.
 
Зловмисник підробив більше 15 паспортів - переклеював фотокартки справжніх власників на свої (фото - із вилучених паспортів). Потім він залишав підроблені документи в якості застави за оренду різноманітних побутових пристроїв та приладів. Здебільшого це були дороговартісні товари: квадрокоптери, проектори екранів, камери GoPro тощо. Зловмисник залишав орендодавцям у якості застави підроблений паспорт, а річ привласнював собі.
 
"Шановні громадяни, - йдеться в зверненні поліцейських, - якщо ви впізнали дану особу, можете повідомити про його місце перебування чи стали жертвою шахрайства, просимо Вас негайно повідомити про це за номерами телефонів 097-561-39-70; 067-368-36-02, або звернутись із письмовою заявою до Хмельницького відділу поліції (м. Хмельницький, вул. Пушкіна, 15 (цілодобово)."

newvv.net