У Чернігові пенсіонер-сутенер влаштував у своїй квартирі бордель

Поліцейськими відділу боротьби з торгівлею людьми ГУНП в Чернігівській області встановлено та затримано 58-річного чернігівця, який влаштував у своїй квартирі бордель, шукаючи клієнтів та «обслугу» через Інтернет


Поліцейськими відділу боротьби з торгівлею людьми ГУНП в Чернігівській області встановлено та затримано 58-річного чернігівця, який влаштував у своїй квартирі бордель, шукаючи клієнтів та «обслугу» через Інтернет.

Про це повідомляє Поліція Чернігівщини, інформує Garmata.tv.
 
В ході моніторингу соціальних мереж увагу поліцейських привернули оголошення одного з громадян, який на сайті пропонував неповнолітнім дівчатам з м. Чернігова та області підзаробити наданням сексуальних послуг за матеріальну винагороду.
 
За даним фактом було відкрито кримінальне провадження та розпочаті всі необхідні слідчо-розшукові дії. Було задокументовано чотири факти зведення неповнолітніх дівчат, жительок Чернігова, з клієнтами для надання сексуальних послуг. Половину їх заробітку підприємливий пенсіонер забирав собі.

Після зібрання достатньої кількості доказів та фактів протиправної діяльності підозрюваного в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України чоловіка було затримано та поміщено до ізолятора тимчасового тримання.


Пенсіонеру інкримінується утримання місць розпусти та втягнення неповнолітніх у заняття проституцією. Відкриті кримінальні провадження за ч. 3 ст. 302 (утримання місць розпусти) та за ч. 3 ст. 303 (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією). Згідно першої статті підозрюваному загрожує від двох до семи років позбавлення волі, згідно ж другої — ув’язнення на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої.

У затриманого вилучено мобільні телефони та комп’ютерну техніку, яку відправлено на експертизу, а також грошові кошти, здобуті злочинним шляхом.

Досудове розслідування триває.