Перший щорічний фестиваль спорту

Відео.
11 вересня відбувся Перший щорічний фестиваль спорту, краси і здоров’я. У рамках фестивалю проходили спортивні змагання з різних видів спорту


11 вересня відбувся Перший щорічний фестиваль спорту, краси і здоров’я. У рамках фестивалю проходили спортивні змагання з різних видів спорту, зокрема, паркового волейболу, футболу, бадмінтону, петанку, стрільби з лука, шахів та інших. 

Офіційне відкриття розпочалось о 14.00 із урочистого параду ансамблю барабанщиць та почесної ходи прихильників спорту під звуки духового оркестру Ніжинського училища культури й мистецтв.
 
Право підняти  Державний Прапор України надали представникам збірної команди Ніжина з ракетомодельного спорту, яка в складі збірної України перемогла на Чемпіонаті світу в серпні цього року.
 
Родзинкою свята стало встановлення відразу двох рекордів України. Так, Костянтин Мухомодєєв встановив рекорд із присідання з руками за головою ( 3020 разів за годину), а 97-літній ніжинець Анатолій Грищинський отримав звання рекордсмена в номінації «Водій найповажнійшого віку».
Відбулось також змагання з черлідингу, велогонка на вибування, силові єдиноборства, бігова естафета серед учнів навчальних закладів.