Андрій Кокотюха написав книгу про Чупакабру й Шуфрича з крокодилом

Відомий український письменник, наш земляк, уродженець Ніжина Андрій Кокотюха, презентував свою нову книгу «Покоління сміливих». У книзі він описав культурні та суспільні події, які відбулися за останні роки


Відомий український письменник, наш земляк, уродженець Ніжина Андрій Кокотюха, презентував свою нову книгу «Покоління сміливих». У книзі він описав культурні та суспільні події, які відбулися за останні роки.

«Писав про Нацкомісію з моралі, як вона воювала з Ульяненком. Про безбюджетне кіно з ініціативи Володимира Тихого, у циклі якого «Мудаки: Арабески». Про театральні проекти Ірми Вітовської, які нагадали, що в Україні є театр.
 
Згадані там і художники: Івана Марчук, Анатолій Криволап, Сергій Пияк та інші. Політичні події, які відбулися, не вважаю знаковими. За рік виокремлював близько 15 подій. Класифікував їх за категоріями.
 
Наприклад, персона року – це той, хто в позитивному чи негативному контексті тоді фігурував. Курйоз року – це те, про що також варто згадати. Наприклад, про Чупакабру або про те, як Шуфрич ловив крокодила», – розповідає Андрій Кокотюха.
cheline.com.ua