Почім у Ніжині ялинки та новорічні прикраси

Наближаються новорічні та різдвяні свята. Тож багатьох ніжинців турбує питання, де придбати новорічну ялинку чи сосну, яка є вартість цих дерев, святкових іграшок та прикрас

Наближаються новорічні та різдвяні свята. Тож багатьох ніжинців турбує питання, де придбати новорічну ялинку чи сосну, яка є вартість цих дерев, святкових іграшок та прикрас


Наближаються новорічні та різдвяні свята. Нещодавно в Ніжині прибрали головну новорічну ялинку, у самому повітрі починає відчуватися дух свята. Тож багатьох мешканців нашого міста турбує питання, де придбати новорічну ялинку чи сосну, яка є вартість цих дерев, святкових іграшок та прикрас. 

Ми вирішили детально розібратись у цьому та відвідали Ніжинське лісове господарство, ринок, завітали й до деяких магазинів.


Ялинки та сосни в лісовому господарстві:

У лісовому господарстві вартість ялинки та сосни не відрізняється. У цілому, ціна коливається від 50 до 220 грн., усе залежить від висоти дерева.

За ялинку чи сосну до 1 метра покупець може заплатити 50 грн;
 
1-1,9 м. - 60 грн;
 
2-2,9 м. - 80 грн;
 
3-3,9 м. - 220 грн.
 
Більше 4 м. - близько 430 грн. Проте, за повідомленням працівників лісового господарства, ялинок чи сосен такої висоти майже не купують, тому в запасі їх майже немає. 
 
Щоб виміряти довжину, можна скористатися стовпчиком із мітками, який розташований поряд, або рулеткою. Покупець може ознайомитись із прейскурантом всередині самого підприємства і зовні, біля ялинок. 
 
Далі продавець іде з покупцем в бухгалтерію, де оформлюється чек на товар, аби оплатити покупку. Виписують чек за бажанням. Наприкінці нехитрої процедури береться бірочка (усі бірки пронумеровані), номер якої разом із даними покупця заноситься в електронну відомість на сайт лісового господарства.
 
Як повідомили нам працівники господарства, ялинки та сосни постачаються їм із лісництв Чернігівської області, зокрема, із Менського лісництва. Покупців вистачає.
 
Приміром, тільки за 20 грудня дерев закупило близько 25-30 чоловік. Минулого тижня покупців було менше (10-15 за день), а з наближенням свят охочих стає значно більше.

Сосни на ринку:Ялинку чи сосну можна придбати й на ринку (щоправда поки місць із подібним товаром небагато, живу ялинку не помітила - лише штучну, ймовірність придбати товар із біркою є невеликою).

Вартість сосни на ринку коливається від 65 до 200 грн. і більше.

Штучні ялинки на ринку:


Штучну ялинку на ринку можна придбати в межах 60 - 700 грн. і більше. 

Ялинки та сосни на "Афганці"
Продавці ринку “Афганець” пропонують від 30 грн до 100 грн. за сосну та від 70 грн. до 200 за ялинку. Проте там їх можна придбати з бірками, деревця привозять же з Ічні. 

Гірлянди:

Щодо гірлянд, на ринку вони коштують від 25 до 500 грн.

Усе залежить від кількості ламп, зовнішнього вигляду гірлянд, довжини проводу. Приміром, гірлянду на 500 ламп можна придбати за 250 - 500 грн., на 400 ламп - за 200 грн. і більше, на 100 ламп - 25 грн. і більше.

Ціни є умовними, залежить все від якості товару, продавця, місця, де купуєш, та й самого бажання поторгуватись.

Новорічні іграшки:


Новорічні іграшки можна придбати від 2 грн. (маленькі) до 150 грн. (поштучно). Є можливість купити іграшки й комплектом - 24 - 90 грн. і більше.

Дощик:Дощик - 1,50 - 60 грн.

Новорічні костюми:

Новорічні костюми приблизно коштують від 229 грн. і більше.

Дитячі маски:Дитячі маски - по 5 грн.

Штучні ялинки в "Канцтоварах"Штучні ялинки в магазині канцтоварів, що знаходиться біля ринку, коштують в межах 950 - 3600 грн. 

Штучні ялинки та гірлянди на Гоголівській:

У магазині на Гоголівській, навпроти скверу Гоголя, штучну ялинку можна купити від 40 грн. Ціна на гірлянди коливається від 17 до 140 грн. 

Зазначимо, що ялинки краще купувати з бірками, що засвідчують легальність товару. 

Юлія Солдатенко
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: