Краса врятує світ. Чи є гарні дівчата на факультеті психології й соціальної роботи в НДУ?

Напередодні Міжнародного жіночого дня факультет психології та соціальної роботи НДУ імені М.Гоголя вирішив провести невеличке дослідження й з’ясувати, де ж в Ніжині найкрасивіші дівчата

Напередодні Міжнародного жіночого дня факультет психології та соціальної роботи НДУ імені М.Гоголя вирішив провести невеличке дослідження й з’ясувати, де ж в Ніжині найкрасивіші дівчата

Аліна Фуштей


Напередодні Міжнародного жіночого дня факультет психології та соціальної роботи НДУ імені М.Гоголя вирішив провести невеличке дослідження й з’ясувати, де в Ніжині найкрасивіші дівчата. Як відомо, українки – одні з найкрасивіших у світі жінок, а в Ніжині таких дуже багато. 

Окрасою нашого міста є численні навчальні заклади, серед яких - Ніжинський державний університет імені М. Гоголя. Тут усі дівчата – не лише красуні, а й розумні, талановиті та яскраві. 

Хоч це й провокативна заява, бо най-найвродливіших визначити непросто, усі чарівні й чудові. Ми дослідили, що чи не найбільше красивих дівчат зосереджено у нас, на факультеті психології та соціальної роботи НДУ ім. М. Гоголя. 
 
Чому? Ось деякі факти. 

Переможницями, призерками та учасницями різноманітних конкурсів краси в різні роки є рекордна кількість студенток нашого факультету, що свідчить про їх яскравість, активність, впевненість у собі та визнання їхньої унікальності членами журі та глядачами. 
 
Зокрема, переможницею одного з найперших конкурсів «Міс Ніжин» у 1997 р. стала Ольга Євланова – випускниця нашого факультету, зараз відомий успішний психотерапевт, вишукана жінка й яскрава особистість із активною громадською позицією. 
 
Нинішня студентка-першокурсниця Аліна Фуштей – Міс Ніжин – 2015, успішна модель, акторка, Віце-міс конкурсу «Княгиня Чернігова – 2014» і просто красуня. 
 
У конкурсі «Міс університет» за понад 10 років його існування переможницями та призерками стали Юлія Гринько – Міс університет – 2006. 

Маргарита Бойко– ІВіце-міс – 2010. 


Карина Демиденко


Карина Демиденко – Міс Вишуканість – 2012. 

Міс Чарівність – Оксана Тарасенко (2015) та Карина Богомаз (2013). Карина також є неодноразовою учасницею й переможницею фото- та онлайн-конкурсів на сторінках ніжинських видань. 
 
Єлизавета Саєнко – Міс університет та Міс Глядацьких симпатій – 2014. 
 
Катерина Топчій – ІІ Віце-міс – 2014. 
 
Марина Гриценко – ІІ Віце-міс – 2015. 
 
Вікторія Жорова – Міс Елегантність – 2017. 
 
Дарія Колесник – ІІ Віце-міста Міс Романтичність – 2017. 
 
Ольга Дешко – чинна Міс університет – 2017, а також Міс Стиль та Міс Глядацьких симпатій.


Ольга Дешко
 

І це далеко не повний перелік дівчат із нашого факультету, які заявили про себе на подібних конкурсах. Є ще багато найкращих серед найталановитіших, найрозумніших та найактивніших. Не вірите? Приходьте до нас, переконаєтеся. 
 
Ніжину є чим пишатися! Тож бажаємо всім представницям прекрасної половини людства приємної весни, гарного настрою, усмішок і кохання та вітаємо з прийдешнім святом 8 Березня.

Ольга ЄвлановаЮлія ГринькоОксана Тарасенко
Карина БогомазМаргарита Бойко
Єлизавета СаєнкоКатерина Топчій
Марина ГриценкоДарія КолесникВікторія Жорова


Ольга Кресан, викладач факультету психології та соціальної роботи НДУ ім. М. Гоголя

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: