Боротьба за наземний перехід на залізничній станції “Ніжин” триває. Майже три роки місцеві активісти наполягали на відкритті переходу через |-V колії та виходу на автостанцію
Боротьба за наземний перехід на залізничній станції “Ніжин” триває. Майже три роки місцеві активісти наполягали на відкритті переходу через |-V колії та виходу на автостанцію
Боротьба за наземний перехід на залізничній станції “Ніжин” триває. Майже три роки місцеві активісти наполягали на відкритті переходу через |-V колії та виходу на автостанцію через те, що людям важко підійматися по пішохідному мосту (особливо пенсіонерам) та долати чималу відстань, біжачи до потрібної колії.
Третє судове слухання загрожувало стати черговим, адже на нього знову не з'явився Юрій Чайка. Замість нього відповідати перед судом прийшов адвокат заступника начальника Південно-Західної залізниці пан Домбровський.
У свою чергу відповідач Домбровський зазначив, що закриття наземного переходу передусім пов'язане з турботою про безпеку громадян, оскільки збільшилась інтенсивність руху потягів (99 пар на добу по станції “Ніжин”), що, на думку позивача, не відповідає дійсності, який з громадськістю промоніторив рух потягів та виявив усього 25 пар на добу (За Законом України «Про залізничні перевезення», користуватися наземним переходом можна тоді, коли інтенсивність руху транспорту не перевищує 50 пар на добу). Також пан Домбровський підкреслив, що не має відповідних повноважень, засобів і коштів самовільно відкривати перехід через колії.
Чоловік також запропонував зробити перехід регульованим та контрольованим по прикладу залізничного переїзду, аби ворота автоматично відкривались чи закривались при наближенні потяга. Представник позивача рекомендував облаштувати пішохідний міст ескалаторами для спуску та підйому пасажирів, однак Олександр Богдан назвав це “відмиванням грошей”.
“Тиждень тому я приїхала потягом на платформу, що розміщена найдалі, де розташована будочка для продажу квитків. Зі мною була коляска з якимсь одягом, харчами. Вантаж не дуже значний, але переносити його по мосту було неможливо. Я звернулася до дівчини, яка продавала квитки. “Ні, ми не відкриваємо”, - сказала вона. Я стала в розгубленості й не знала, що мені робити. Людей майже не було. Запитую, як же мені бути, людині поважного віку з вантажем. Вона довго пильно дивилась на мене, а потім сказала, щоб я пішла через місток на вокзал, показала своє пенсійне чи інвалідне посвідчення, аби мені відкрили ворота. Колясочку порадила мені залишити біля неї. Чого ж мені тоді назад повертатись, ще раз долаючи відстань, аби забрати свій вантаж. Це хіба не абсурд? До речі, дівчина та повідомила, що мені потрібно буде чекати, поки дві електрички проїдуть (а це приблизно година). Добре, що мені один юнак допоміг, бо я там, напевно, і ночувала б”, - бідкалась Алла Юхимівна Чикало.
Юлія Солдатенко