На Чернігівщині за дезертирство кинули до в’язниці військовослужбовця

Чернігівський районний суд Чернігівської області засудив до 2 років позбавлення волі колишнього військовослужбовця Збройних сил України за призовом по мобілізації за дезертирство


Чернігівський районний суд Чернігівської області засудив до 2 років позбавлення волі колишнього військовослужбовця Збройних сил України за призовом по мобілізації за дезертирство. 

Про це повідомили в прес-службі військової прокуратури Центрального регіону України.

Згідно з повідомленням, досудовим розслідуванням встановлено, що військовий в жовтні 2014 року самовільно залишив розташування частини без наміру повернення до виконання своїх обов’язків за посадою, тобто скоїв дезертирство. До липня 2016 року військовослужбовець ухилявся від служби проводив час на свій розсуд в різних містах України.

В результаті організованого розшуку його місцезнаходження було встановлено органом досудового розслідування. За інформацією прокуратури, судом при призначенні покарання враховані тяжкість правопорушення, значний період перебування за межами військової частини, особу обвинуваченого, наявність судимості за вчинення злочину в минулому.

cheline.com.ua