Опалення у Ніжині може знову подорожчати. Як вирішить виконком

ТОВ "Ніжин ТеплоМережі" оприлюднило повідомлення про намір зміни тарифів на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води для всіх категорій споживачів


ТОВ "НіжинТеплоМережі" оприлюднило повідомлення про намір зміни тарифів на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води для всіх категорій споживачів.

Зазначається, що з 18.05.2017 р. підприємство не підпадає під дію умов ліцензування Нацональної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг, тарифи, встановлені комісією з початку опалювального періоду 2017-2018 рр. не дійсні. 

Це зумовлено тим, що 19 травня набули чинності Постанови НКРЕКП № 307 та 308 від 22.03.2017 р. відповідно до яких  тарифи для підприємств-виробників, які генерують менше 170 тис. Гкал тепла за рік чи постачають споживачам менше 145 тис. Гкал. тепер затверджуються місцеві виконкоми, а оскільки «НіжинТеплоМережі» виробляє менше тепла, то рішення про зміну тарифів прийматиме виконком на основі наданих розрахунків.
 
Наводиться також аргумент про зростання цін на газ, електроенергію, водопостачання, збільшення  прожиткового мінімуму для працездатних осіб, а також зростання цін на паливно- мастильні матеріали
 
В розрахунках пропонується підвищити ціну 1 Гкал тепла до  1620 гривень (проти 1442 грн, що діє зараз). 1 метр кубічний гарячої води буде коштувати 97 гривень замість 84.
 
Як не дивно очікується зниження ціни за опалення в будинках без теплового лічильника з 46 до 34 грн за кв.  метр. Це обумовлюєтья тим, що ціна для опалення без лічильника встановлюється як середньозважена по місту.
 
Остаточне рішення про те чи піднімати ціну на тепло і гарячу воду прийматиме виконавчий комітет міської ради.
 
Поки що зауваження та пропозиції можна надсилати протягом 14 днів до апарату виконкому Ніжинської міської ради: 
 
кімната № 10 для фізичних осіб 
кімната № 32 для юридичних осіб