Відбулась нарада з керівниками комунальних підприємств

Відбулася чергова нарада керівників комунальних підприємств за головування міського голови Анатолія Лінника. У заході взяли участь заступники міського голови Сергій Дзюба, Сергій Осадчий, керівники структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету


Відбулася чергова нарада керівників комунальних підприємств за головування міського голови Анатолія Лінника. У заході взяли участь заступники міського голови Сергій Дзюба, Сергій Осадчий, керівники структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету.

На нараді було заслухано звернення громадян, проконтрольовано стан виконання  протокольнних доручень. Міський голова Анатолій Лінник закцентував увагу на контролі за виконанням доручень, розданих комунальним підприємствам на 27 сесії міської ради.
 
Серед питань, розглянутих на нараді,  були наступні:
 
- заміна стовпа опори електропроводів по вул.
 
- розмітка автомобільних  доріг;
 
- підтоплення підвального приміщення за адресою вул. Шевченка, 18;
 
- косовиця прилеглих до приватного сектору територій;
 
- підготовка до осінньо-зимового періоду. 
 
 Наприкінці наради начальник відділу з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Геннадій Чернишов звернув увагу присутніх на необхідності контролю за розповсюдженням серед населення оголошення про тимчасове відключення споживачів від електромереж у зв'язку з проведенням ремонтних робіт.
Відділ інформаційно-аналітичної роботи
та комунікацій з громадськістю