На Чернігівщині бандити в балаклавах серед ночі напали на ліванських фермерів

До правоохоронних органів із заявою звернулися 39-річний і 49-річний громадяни Лівану (мають тимчасову посвідку на проживання в Україні) і працюють на фермі ТОВ «Данівське» в Козелецькому районі


До правоохоронних органів із заявою звернулися 39-річний і 49-річний громадяни Лівану (мають тимчасову посвідку на проживання в Україні) і працюють на фермі ТОВ «Данівське» в Козелецькому районі. 

Один із них – керуючий фермою, інший – механік на фермі. Чоловіки заявили, що серед ночі невстановлені особи в кількості 6 осіб (вдягнені в одяг темного кольору та маски), розбивши вікно, проникли в їхній будинок (в селі Данівка).

Про це ЧЕline стало відомо з власних джерел. Зловмисники завдали тілесних ушкоджень фермерам. У 39-річного діагностували закриту черепно-мозкову травму, забійну рану правої брови, також йому вирвали кілька зубів.

У механіка також закрита черепно-мозкова травма, забійні рани лобної та потиличної ділянок. Нападники заволоділи грошима (54 000 доларів). Постраждалі фермери власним автотранспортом прибули до Козелецької ЦРЛ і звернулись до служби 102. За даним фактом відкрите кримінальне провадження. До речі, на Чернігівщині це вже не перший випадок нападу на грошовитих бізнесменів.

Кілька місяців тому до помешкання керівника Городнянського льонозаводу Миколи Степанцова серед ночі пробралися невідомі в масках. Вони були озброєні ножем. Зловмисники зв’язали господаря та його дружину. Бандити забрали золото, 22 тисячі гривень, 160 євро, мобільні телефони і травматичний пістолет. Із місця злочину втекли в автомобілі господаря, який потім знайшли покинутим неподалік села Березанка (під Черніговом).

А в лютому банда озброєних людей у масках пограбувала депутата обласної ради, сновського підприємця Григорія Божка.