Перший дзвоник у десятій школі. Фото

Фото.
У ніжинських навчальних закладах зранку пролунав Перший дзвоник. День Знань - радісне, але й водночас хвилююче свято зустрічі з рідною школою, зі своїми вчителями й однокласниками


У ніжинських навчальних закладах зранку пролунав Перший дзвоник. День Знань - радісне, але й водночас хвилююче свято зустрічі з рідною школою, зі своїми вчителями й однокласниками. Але найбільше свято сьогодні в тих, хто перший раз цього вересневого дня іде до свого найпершого класу. 

У 10 школі привітати малих першокласників запросили депутата обласної ради Наталію Копицю, яка була присутня на святі не тільки як почесна гостя, а й як мама випускника школи. Подарували гарний настрій малечі казкові герої студії "Лімпопо". 

Директор ЗОШ №10 Ольга Мисник висловила подяку народному депутату Україні Олександрові Кодолі, міському голові Анатолію Ліннику, секретарю міської ради Валерію Салогубу, начальнику Управління освіти Станіславу Крапив’янському, його заступнику Надії Пономаренко, депутатам обласної ради Наталії Копиці, Ігорю Дягелю, депутату міської ради Костянтину Смалію за допомогу в придбанні нових сучасних меблів для школи.

На святковій лінійці згадали й тих, хто обороняв нашу державу на Сході України і продовжує робити це й досі. У пам’ять загиблих випускників - Руслана Ткаченка та Юрія Брюховця - були покладені квіти до меморіальної дошки. До вшанування приєдналася й родина загиблого воїна Яніса Лупікса.

Як символ барвистих мрій першокласників у небо запустили сині та жовті повітряні кульки. Після урочистої частини школярі побігли на свої перші уроки. 

Юлія Солдатенко