«Ведмедя з яйцями» встановили в Сосниці

Фото.
9 вересня в День селища в Сосниці планують відкрити металеву скульптуру, яку в соцмережах користувачі встигли охрестити «ведмедем з яйцями». Її вже встановили на перетині вулиць Чернігівської й Корнєва


9 вересня в День селища в Сосниці планують відкрити металеву скульптуру, яку в соцмережах користувачі встигли охрестити «ведмедем з яйцями». Її вже встановили на перетині вулиць Чернігівської й Корнєва.

За словами селищного голови Андрія Портного, композицію зробили за мотивами герба Сосниці.

Герб селища був затверджений у 1782 році. На ньому зображена сосна із золотим вуликом і бджолами. А на дерево лізе чорний ведмідь, щоб поласувати медом.

Андрій Портний зазначив, що автори створили таку скульптуру, щоб було зрозуміло, що на сосну лізе ведмідь, а не ведмедиця. Щоправда, на гербі селища цієї різниці не видно.Селищний голова пояснив, що це бачення автора. І все в межах пристойності.

До того ж, сосна теж як справжня – із шишками та гілками, 6 метрів заввишки.

Ось тільки думки сосничан із приводу доцільності скульптури саме в такому виконанні розділилися. Але її вже встигли встановити. Тож місцеві охоче біля неї фотографуються й запевняють: побачити, що на дерево лізе саме ведмідь, можна тільки зблизька.

Джерело: тижневик «Гарт»

Фото Максима Попченка