Сміттєві контейнери не дають спокою жителям вулиці Короленка

Сміттєві контейнери для жителів вулиці Короленка стали головним болем, який дедалі більше дає про себе знати. За словами мешканців, контейнери поставили на перехресті вулиці, що стало незручністю не тільки для людей, які живуть поруч, а й для водіїв


Сміттєві контейнери для жителів вулиці Короленка стали головним болем, який дедалі більше дає про себе знати. 

За словами мешканців, контейнери поставили на перехресті вулиці, що стало незручністю не тільки для людей, які живуть поруч, а й для водіїв - сміття перекриває дорогу, побачити, що діється за поворотом, - важче й проблемніше. 
 
“Вітер підіймає папірці, пакети, що лежать на дорозі, та розносить усе по вулиці. До того ж, біля баків знаходиться люк з усіма комунікаціями - газом, водою та світлом. Усі сусіди проти, щоб саме там стояли контейнери. Нам говорили, що все узгоджувалося з жителями, питали дозволу в бабусі, будинок якої знаходиться біля смітника. Але, вибачте мене, цієї бабусі вже 8 років як немає. Приїхав якийсь чоловік, не представився. Попросили в нього все прибрати. А він відповів, що ніхто робити нічого не буде - аргументів недостатньо. Як поставили - так усе й стоятиме”, - поскаржилась одна з жительок на комісії з майнових та житлово-комунальних питань. Забрати й перенести контейнери в інше місце - ось що хочуть мешканці вулиці Короленка. 

З'ясувалося, що подібна ситуація є й на перехресті вулиць Франка й Василівської. 
 
Обговоривши проблемне питання, комісія порадила мешканцям вулиці колективно зібрати підписи, вказавши альтернативне місце, куди можна перенести майданчики для збору ТПВ. Також було вирішено на наступне засідання заслухати керівника КП “ВУКГ” Владислава Кормана, з'ясувавши, який механізм встановлення майданчиків.