Вдалий старт юних ніжинських шахістів

З 1 по 10 вересня в обласному центрі відбувся Чемпіонат області з шахів серед юнаків та дівчат до 12 років, в якому прийняли участь 30 юних спортсменів з Чернігова, Ніжина та Прилук


З 1 по 10 вересня в обласному центрі відбувся Чемпіонат області з шахів серед юнаків та дівчат до 12 років, в якому прийняли участь 30 юних спортсменів з Чернігова, Ніжина та Прилук. 

Напружена, змістовна боротьба за титул найсильнішого та путівку на півфінал України фактично розгорнулася між двома шахістами, які з середини турнірної дистанції впевнено лідирували, значно випереджаючи інших учасників : це чернігівець Ярослав Свириденко та вихованець ніжинської ДЮСШШ 8-річний Олександр Кулепестін (ЗОШ № 15).

Все остаточно вирішилось в останньому турі : золото виборов чернігівський шахіст, срібло - у нашого земляка. До десятки кращих також увійшов Данііл Малашич (гімн.№ 3) – 7 місце.

Не залишились без нагород і наші дівчата : бронзову медаль завоювала Анна Ткаченко ( НВК № 16 «Престиж»), 4 місце – у Владислави Шейко (гімн.№ 3).

  

Директор Ю.Б.Стражник