У Ніжині привітали ветеранів Другої світової війни

Фото.
13 вересня з нагоди відзначення 74-ї річниці визволення Ніжина від фашистських загарбників у малій залі міськвиконкому вже традиційно відбулась зустріч із ветеранами Другої світової війни, дітьми підпільників та активістів первинних ветеранських організацій з керівництвом міста


13 вересня з нагоди відзначення 74-ї річниці визволення Ніжина від фашистських загарбників у малій залі міськвиконкому вже традиційно відбулась зустріч із ветеранами Другої світової війни, дітьми підпільників та активістів первинних ветеранських організацій з керівництвом міста.

Привітали ветеранів та подякували за їхні подвиги під час війни, за щастя жити, працювати й творити заступник міського голови Григорій Олійник, секретар міської ради Валерій Салогуб, голова Ніжинської ветеранської організації Лариса Алексєєнко.

На заході відбулась презентація книги, яка наразі надрукована в одному примірнику, і тому є унікальною, - "Гром над Ніжином".

Відмітимо, що в місті проживає 107 ніжинців-учасників бойових дій. На жаль, з нами вже тільки 2 ветерани, які визволяли Ніжин у 1943 році. Кожен із них нагороджений орденами та медалями.
 
Для ветеранів міста відбувся святковий концерт за участю вихованців та педагогічних працівників дошкільного навчального закладу №21, кращих вокалістів та скрипалів міста.

Протягом усього заходу учасники дійства доводили, що пам'ятають подвиги ветеранів, поважають та цінують їх.