Покровський ярмарок - 2017. Фотозвіт

Фото.
Від самого ранку до вечора в Ніжині не вщухали танці та пісні. Незважаючи на похмуру погоду та дощ, ласих придбати ярмарковий товар, поторгуватись із продавцями, поласувати гарячим кулішем чи шашликом або гарно відпочити було чимало


Від самого ранку до вечора в Ніжині не вщухали танці та пісні. Незважаючи на похмуру погоду та дощ, ласих придбати ярмарковий товар, поторгуватись із продавцями, поласувати гарячим кулішем чи шашликом або гарно відпочити було чимало. 

З 12 по 15 жовтня Покровський ярмарок зібрав до міста понад 1000 майстрів та продавців з різних куточків нашої Батьківщини, які представляли жителям та гостям свою унікальну продукцію та вироби. 

Читате також: У Ніжині стартував Покровський ярмарок. Що можна купити?

Зранку 14 жовтня біля пам’ятного знаку Героям Небесної сотні відбулася заупокійна літія, яку провів владика Чернігівський і Ніжинський Євстратій. Вшанували пам’ять полеглих героїв Небесної сотні, АТО міський голова Анатолій Лінник, народний депутат України Олександр Кодола, представники Чернігівського земляцтва та численні гості.

Офіційне відкриття свята почалося з вітань архієпископа Євстратія, міського голови Анатолія Лінника, народного депутата України Олександра Кодоли. 

На знак подяки від Української Православної Церкви Київського Патріархату Євстратій (Зоря) вручив Анатолію Ліннику церковну нагороду – орден Святого Юрія Переможця. 
 
Традиційно благословили відкриття свята іконою Покрови Божої Матері, почесно проносячи її площею І. Франка.

"Родзинкою" дійства став Київський театр на ходулях. Своїми виступами ніжинців дивували творчі аматорські та фольклорні колективи міста та області. 
 
Біля історичного відділу Ніжинського краєзнавчого музею імені І.Спаського працювало Музейне містечко, де можна було повправлятись зі стрільби з лука, зліпити свій власний гончарний виріб, відчути себе середньовічним лицарем та ковалем. Влаштовувалась виставка археологічних знахідок з розкопок Ніжина й Новгород-Сіверського за 2017 рік. 

На вулиці Набережній організували "Фестиваль національної кухні». Для найменших працювали розважальні атракціони та ятки з солодощами. 

Юлія Солдатенко