Підпільний мультимільйонер з Чернігова жив на мінімальну зарплату

Про викриття масштабної афери та «конвертаційного центру» у Чернігові писали минулого тижня ледь не всі ЗМІ країни. Один з організаторів угруповання, що займалося відмиванням грошей, офіційно жив на мінімальну зарплату, а насправді купався у розкоші


Про викриття масштабної афери та «конвертаційного центру» у Чернігові писали минулого тижня ледь не всі ЗМІ країни. Один з організаторів угруповання, що займалося відмиванням грошей, офіційно жив на мінімальну зарплату, а насправді купався у розкоші.

Про це повідомили в управлінні фіскальної служби в області. Підсумовуючи результати проведеної роботи, податківцями та прокуратурою області вилучено: готівкові кошти у сумі 8 мільйонів 200 тисяч гривень, 5 мільйонів 521 тисячі 815 доларів США, 300 тисяч 500 євро; 6 кілограмів 610 грамів золота у зливках; печатки фіктивних підприємств, магнітні носії інформації, комп’ютерна техніка, фінансово-господарські документи, чорнові записи.

Накладено арешти на 1,7 мільйона гривень, що перебували на банківських рахунках підприємств з ознаками фіктивності, та зупинено видаткові операції.

Відкрито кримінальне провадження за фактом фіктивного підприємництва та ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах. Досудове розслідування триває.