Підприємець з Чернігівщини «включив» у кошторис неіснуючі будівельні роботи майже на 70 тисяч

Під процесуальним керівництвом прокуратури завершено досудове розслідування стосовно підприємця, підозрюваного у вчиненні кримінальних правопорушень, зокрема шахрайства та підроблення офіційних документів


Під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області  завершено досудове розслідування стосовно підприємця, підозрюваного у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 190 КК України (шахрайство) та ч. ч. 1, 4 ст. 358 КК України (підроблення та використання офіційних документів), що заподіяло шкоду інтересам держави.

Слідством  установлено, що підприємець у липні 2016 року, виконуючи згідно з договором підряду на території однієї із сільських рад Бахмацького району будівельні роботи з відновлення покрівлі будинку культури, внесла до актів виконаних робіт неправдиві відомості, внаслідок чого умисно завищено вартість робіт на суму майже 70 тис грн.
 
У подальшому на підставі підроблених підозрюваною документів з державного бюджету на її розрахунковий рахунок було перераховано 133 тис грн, із яких майже 70 тис грн за роботи, які фактично не виконувалися.
 
Наразі обвинувальний акт прокуратурою затверджено та скеровано до суду для розгляду по суті.
 
Прес-служба прокуратури Чернігівської області