Студенти НДУ влаштували свій "Майданс"

Фото.
Вчора, 19 жовтня дивовижне свято молодості, енергії подарували Ніжинському державному університету імені Миколи Гоголя його студенти, взявши участь у конкурсі за назвою «myDANCE»


Вчора,  19 жовтня дивовижне свято молодості, енергії подарували Ніжинському державному університету імені Миколи Гоголя його студенти, взявши участь у конкурсі за назвою «myDANCE».

Організаторами конкурсу виступили  фахівці соціально-гуманітарного відділу. Креативна ідея проекту належить Михайлу Михайленку та Сергію Іванюку.

Змагалися між собою три команди студентів, що проживають у гуртожитку №2, №3, №4.

Конкурс оцінювало професійне журі: Анна Сєрякова – старший викладач кафедри музичної педагогіки та хореографії, хореограф даного проекту, Олександр Пархоменко – доцент кафедри музичної педагогіки та хореографії, Віталіна Скороход – начальник соціально-гуманітарного відділу. Скажу відверто, судити було важко, адже як можна оцінювати бажання дарувати і отримувати радість від танцю. Але те, що студенти змагалися між собою давало їм стимул бути кращими. Це видно було і з продуманих костюмів, з підбору музики, з макіяжу й атрибутів.
 
Велика роль у організації свята була покладена на хореографів проекту, студентів факультету культури та мистецтв: Гладкова Івана, Коптеля Артема, Білан Оксану, Гузь Оксану, Пилипенка Михайла, Колібабу Володимира, Пінченко Катерину, Перегуду Олександра, Олещенка Євгенія, Журавель Ольги. Команди подякували своїм хореографам, а організатори вручили подяки та грошовий приз.
 

Змагання проходило в трьох конкурсах: «флешмоб», де студенти кожного із гуртожитків показували довільну програму, наступним конкурсом був «батл» між хореографами та «сильними» представниками кожної команди, третій конкурс – «імпровізація» - де команди виступили одним цілим і показали чудовий танець на композицію «Добрий ранок, Україно!».

За результатами конкурсу перше місце розділили команди гуртожитків №3 та №4, друге місце посіла команда гуртожитку №2. 


 

Віталіна Скороход
Фото: Інна Кузьменко