ДТП, наркотики, підробні документи. Звіт поліції за минулий тиждень

Відбулася щотижнева оперативна нарада керівників структурних підрозділів виконавчого комітету Ніжинської міської ради на чолі з міським головою Анатолієм Лінником

Традиційно на нараді було заслухано представника Ніжинського відділу поліції Інну Музиченко про стан оперативної обстановки та криміногенної ситуації, що склалася на території громади міста за останній тиждень, відділ з питань діловодства та роботи зі зверненнями громадян про стан виконання доручень міського голови, обговорено план роботи на поточний тиждень.

На минулому тижні сталися 2 дорожньо-транспортні пригоди із потерпілими особами. Перший випадок мав місце у місті Ніжині на вулиці Прилуцькій, коли 25 жовтня водій автомобіля, рухаючись у напрямку  міста Прилуки скоїв наїзд на пішохода, котрий рухався узбіччям дороги.

Внаслідок наїзду пішохід отримав тілесні ушкодження та був направлений до лікарні. На даний час його здоров`ю нічого не загрожує. Інше ДТП мало місце 27 жовтня у селі Вартіївці, де мешканець села рухаючись на автомобілі скоїв наїзд на велосипедиста.

Внаслідок цього потерпілий отримав тілесні ушкодження. На даний час триває досудове розслідування, встановлюються причини та винуватці.

Зафіксовано 2 випадки зберігання наркотичних засобів, серед них речовини схожі на метадон та психотропні препарати. Наразі проводиться хімічна експертиза та очікується висновок експерта.

Працівниками поліції спільно з контролерами «Укрзалізниці» було проведено спільний рейд на території залізничного вокзалу Ніжина. В ході рейду було виявлено 4 факти користування особами посвідченнями, які надають право на пільговий проїзд з ознаками підробки.

Знову постало питання відносно стихійної торгівлі по вулиці Московський. Було зазначено, що кожного ранку на вулиці Московській чергує патруль служби реагування для підтримки порядку.  Стосовно подальшої долі пам`ятника Бернесу, та відносно пограбування магазину «Златко» тривають розслідування.