Ніжинський пологовий будинок поповнився новим обладнанням

Вчора, 14 листопада, Ніжинському пологовому будинку спільними зусиллями міської ради та народного депутата Олександра Кодоли було придбано лапароскоп американського виробництва


Вчора, 14 листопада, Ніжинському пологовому будинку спільними зусиллями міської ради та народного депутата Олександра Кодоли було придбано лапароскоп американського виробництва. Це важлива подія, адже даний апарат значно розширить спектр і якість проведення гінекологічних операцій.

Лапароскопія - це така операція, при якій на животі робляться три маленькі дірочки (в області пупка і трохи нижче лінії пупка з боків), в одну з яких вводиться камера, яка виводить зображення на екран монітора, у дві інші - інструменти, що дозволяють проводити необхідні маніпуляції.

Перевагами лапароскопії є хороший огляд і мала травматичність (порівняно з операцією, коли робиться розріз на животі).

Лапароскопія в даний час використовується при дуже багатьох видах гінекологічних захворювань: безпліддя, хронічних тазових болях, якщо є підозра на ендометріоз або спайковий процесс, пухлинах, міомах тощо. Після подібних операцій пацієнти значно швидше одужують.

На презентації лапароскопа були присутні міський голова Анатолій Лінник, народний депутат Олександр Кодола, перший заступник міського голови Григорій Олійник,  заступник міського голови Сергій Дзюба, помічник народного депутата Тамара Стратілат, головний лікар Ніжинського пологового будинку Валерій Якуба.


 


Відділ інформаційно-аналітичної роботи
та комунікацій з громадськістю