У Ніжинському виші відзначили День історико-юридичного факультету

Незвично та цікаво День історико-юридичного факультету пройшов у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя

Незвично та цікаво День історико-юридичного факультету пройшов у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя.

Ранок 29 листопада розпочався з  приємної метушливої підготовки, адже в цей день історико – юридичному факультету виповнилося 27 років в  його новітній історії.

Студентська рада факультету, студентський актив протягом дня дивували студентів та викладачів цікавинками: різноманітними квестами на історичну тематику, аукціонами, конкурсами, благодійними акціями для дітей сиріт.

Новинкою були своєрідні вікторини, де в одній з них студенти мали відгадати, хто з викладачів на фото дитячих років. Переможцями конкурсу стали четверо студентів: Альона Бузюн, Валерія Бабенко, Катерина Блажко та Дмитро Власенко. Їм дістався подарунок від студентської ради: фірмова футболка з підписами викладачів.

В іншій вікторині, тема якої "Чи добре ти знаєш історію" студенти мали можливість позмагатися з депутатами: Геннадієм Дудченком, Костянтином Смалієм, Віталієм Шевченком, Дмитром Тимошиком, та Вадимом Шекерою. Перші троє – випускники Ніжинської вищої школи.

В актовій залі університету відбувся святковий концерт. Перед присутніми виступили ректор Ніжинського державного університету Олександр Самойленко, декан історико-юридичного факультету Володимир Мартиненко, перший проректор Ніжинського державного університету Олександр Бойко.

«Для студентів та викладачів факультет став істфаківською родиною, і до цього доклали зусилля наші «старійшини»: Григорій Самойленко та Євгенія Страшко»- говорили ведучі свята.

Концертна програма передбачала безліч цікавих виступів, серед яких прозвучав Гімн нашої Держави на бандурі у виконанні студентки першого курсу історико-юридичного факультету Вікторії Канаєвої.

Взяла участь у святкуванні і збірна КВК команда факультету «Три Человека», також були танці, співи, гуморески, цікаве гумористичне відео про викладачів факультету. Неабияке враження на глядачів справили запрошені гості, випускники циркового колективу «Юність», які виконали акробатичний дует з композицією «Намалюю тобі зорі», а також порадувала виступом студентка факультету культури та мистецтв, неодноразова переможниця різноманітних конкурсів Ірина Шевченко.
Текст: Валентина Ващенко та Євгенія Мелюк
Фото Валентини Ващенко