Ніжинських дітей вітали зі святом Миколая

Фото.
19 грудня, на день Миколая, міський голова Анатолій Лінник, заступник міського голови Ігор Алєксєєнко, владика Євстратій, Єпископ Чернігівський та Ніжинський, настоятель Свято-Покровського храму Михаїл Якубів вітали малят зі святом

19 грудня,  на день Миколая, міський голова Анатолій Лінник, заступник міського голови Ігор Алєксєєнко, владика Євстратій, Єпископ Чернігівський та Ніжинський, настоятель Свято-Покровського храму отець Михаїл Якубів вітали малят зі святом, дарували солодощі.

Спочатку відвідали вихованців Ніжинського дитячого будинку-інтернату. Діти читали вірші, співали пісні, а потім, за традицією, кожен отримав солодкий подарунок.

Також завітали до дитячого садочку № 13. Малята підготували святкову програму: пісні, вірші, танці. На святі були присутні і депутати міської ради Володимир Башинський та Олександр Шалай, які опікуються закладом, художниця Оксана Грек, яка презентувала картину "Ромашкові крила", що створювала разом з дітлахами, голова спілки бджолярів Петро Балаш, який приніс мед для малечі.

Далі завітав сам Святий Миколай з Покровського храму з подарунками для кожного малюка дитячого садочка.

Щиро вітав дітей, батьків, колектив з нагоди свята міський голова Анатолій  Валерійович, до вітань долучився владика Євстратій.

Продовжили  вітати діток зі святом у Міському драматичному театрі на благодійному концерті за участю вихованців Школи мистецтв.

 

За матеріалами
відділу інформаційно-аналітичноїроботи
та комунікацій з громадськістю

Фото: mynizhyn.com та міська газета "Вісті"