Стартував показ фільмів з циклу «7 чудес України: історичні міста та містечка»

Телеканал ZIK розпочав показ фільмів з циклу «7 чудес України: історичні міста та містечка». 7 січня о 16.30 глядачі мали можливість познайомитись

Телеканал ZIK розпочав показ фільмів з циклу «7 чудес України: історичні міста та містечка». 7 січня о 16.30 глядачі мали можливість познайомитись з історією славетного міста Канів.

Нагадаємо, раніше було показано скаорочені версії фільмів.

За сумою результатів Інтернет-голосування та анкетування експертів Оргкомітет визначив такі    міста-переможці в акції «7 чудес України: історичні міста та містечка»:

Бердянськ (Запорізька область)
Біла Церква (Київська область)
Галич (Івано-Франківська область)
Диканька (Полтавська область)
Канів (Черкаська область)
Ніжин (Чернігівська область)
Хуст (Закарпатська область)

Нагадаємо, акція «7 чудес України: історичні міста та містечка» стартувала у березні 2016 року. 1 червня серед усіх заявок на участь від представників місцевих громад, громадських організацій, туристичних компаній, вищих навчальних закладів тощо Оргкомітет відібрав 21 фіналіста, які протягом літа-осені мали можливість презентувати для журналістів та громадськості свої міста, щоб позмагатися за звання переможця. Паралельно з презентаційними прес-турами відбувалося Інтернет-голосування на офіційному сайті акції www.7chudes.in.ua та анкетування експертів.

Церемонія нагородження відбулася у Великій лаврській дзвіниці 9 листопада 2016 року.

За результатами різних етапів всеукраїнської акції «7 чудес України» вже відзнято 40 пізнавальних фільмів, які можна переглянути онлайн і завантажити на офіційному сайті акції – www.7chudes.in.ua.

 ridna