Микола Томенко презентував повну версію фільму про Ніжин

31 січня у стінах Ніжинського агротехнічного інституту презентували довгоочікуваний фільм про Ніжин, знятий в рамках акції «7 чудес України: історичні міста та містечка».

31 січня у стінах Ніжинського агротехнічного інституту презентували довгоочікуваний фільм про Ніжин, знятий в рамках акції "7 чудес України: історичні міста та містечка".

На презентацію фільму завітав відомий політик і громадський діяч, засновник фонду "Рідна країна" Микола Томенко, семе він і представив кінокартину.

Серед глядачів були міський голова Анатолій Лінник, помічник народного депутата Олександра Кодоли Тамара Стратілат, ректор Ніжинського держуніверситету Олександр Самойленко, директор Ніжинського агротехнічного інституту Василь Лукач і депутати міськради. Також були присутні вчителі шкіл міста, місцеві історики, краєзнавці та студентська молодь.

У кінофільмі розповідається  про відомих людей, чия доля так чи інакше пов’язана з Ніжином. Гоголівський виш, ніжинські храми, унікальні музеї і багато іншого.

Переглянути фільм про Ніжин можна 4 лютого, о 16:35 на телеканалі ZIK. Микола Томенко зауважив, що буде домовлятись з іншими телеканалами України, аби Ніжин побачили всі куточки країни.

На міську ж владу він поклав обов’язок розповсюджувати фільм по навчальним закладам міста та району. "Молодь має розуміти в якому гарному місті вони народились і зросли".
Фото mynizhyn.com та nati.org.ua