Мистецтво "Творчої родини" Юлії Петренко презентують у Краєзнавчому музеї

Завітайте на виставку яка діятиме в художньому відділі музею до 4 березня, станьте учасниками мистецького проекту «Творча родина», відкрийте для себе


Нові виставки
Ми на своїй землі віки й тисячоліття,
Тут славний рід, родина і сім’я.
Коріння у землі, а в небо – пишне віття.
У світі – українці нам ім’я.


Ці рядки, як не можна краще, відображають життєве кредо відомої ніжинської художниці, мисткині декоративно-прикладного мистецтва, Члена національної спілки художників України Юлії Петренко. Закохана в рідну землю, широко обізнана в питаннях історичної минувшини українського народу, своє мистецтво вона до останньої краплини присвячує цій святій і найближчій серцю тематиці.

Об’ємні картини-барельєфи Юлії Петренко, виконані в техніці ліплення, які називають ще «об’ємним живописом» та «українським 3D», унікальні авторські ляльки – ось вишукані експонати нової виставки, яка відкривається в художньому відділі музею 5 лютого.

Як визнана мисткиня, як педагог зі стажем, як вчитель-методист і, нарешті, як мама, Юлія добре розуміє, що креативність, нестандартне мислення, творчий підхід до справи, – це риси, без яких не можливо досягти справжнього успіху в будь-якій сфері діяльності. Не є виключенням і мистецтво. Основи майбутнього дорослого життя закладаються ще у дошкільному віці. Щоб розвиватись, діти повинні мати можливість займатись творчістю.

Розуміючи і пропагуючи це, мисткиня дала шанс знайти себе в мистецтві не одному десятку вихованців Ніжинської дитячої школи мистецтв. А головний результат її творчого підходу до формування дитячої особистості – її старша донька Поліна, малюнки якої цього разу гордо розмістилися в експозиції виставки поряд з маминими.
Завітайте на виставку яка діятиме в художньому відділі музею до 4 березня, станьте учасниками мистецького проекту «Творча родина», відкрийте для себе ще одну сторінку книги про талановитих ніжинських митців та їхніх обдарованих дітей.

Презентація виставки відбудеться 5 лютого у приміщенні художнього відділу (вулиця Батюка, 6, тел. для довідок: 2-36-96, 098-102-30-26).

Н.Тира, завідувач художнього відділу Ніжинського краєзнавчого музею імені Івана Спаського