День Святого Валентина: святковий настрій та побажання ніжинців

В День Святого Валентина редакція Mynizhyn.com провела опитування серед ніжинців. Як ви святкуєте День закоханих? Що найважливіше у стосунках? Та найкращі, найщиріші побажання для наших читачів

     В День Святого Валентина редакція Mynizhyn.com провела опитування серед ніжинців, запитавши, як вони святкують цей день, що вважають найважливішим у стосунках, та що можуть побажати нашим читачам.Альона, молода мама

Святкую День закоханих в родинному колі, з чоловіком та дитиною. Найголовніше у стосунках розуміння та довіра. Бажаю всім кохати та розуміти один одного незважаючи на негаразди які можуть зустрітися на шляху. Головне триматися  один за одного і все буде добре.

 

Анастасія, школярка

Святкую День Святого Валентина з рідними.  Найголовніше у стосунках любов і взаємоповага. Бажаю всім любові та  ніколи не сваритися з рідними.

 

Дмитро, охоронець, на фото син

Святкую, ми вже купили мамі подарунки. Найголовніше кохання, увага. Бажаю всім кохання, побільше дізнаватися один про одного.
Василь

Так, святкую. Ввечері після роботи буду святкувати. Найголовніше любов, довіра. Бажаю всім щастя, здоров’я та любові.

 Ніна, пенсіонер. Без Фото

Обов’язково святкуємо, ми з чоловіком обмінюємося подарунками. Найголовніше в стосунках повага один до  одного і довіра. Ми з чоловіком вже прожили в шлюбі 46 років.  Бажаю парам неземної любові.  У мене вже 4 внуки. Я бажаю всім здоров’я, щастя. Я дуже щаслива коли я бачу своїх дітей вдвох, вони один одному посміхаються, ідуть під ручку. Я цим живу.

 

Іван, торговий представник

Святкую зі своєю дівчиною.  Найголовніше у стосунках вірність. Бажаю парам щоб завжди довіряли один одному.

 

Роман, менеджер

Святкую зі своєю коханою дівчиною Веронікою. Найголовніше у стосунках взаємне кохання, взаємоповага, чесність. Порядність один перед одним.

Любіть, цінуйте один одного, благополуччя всім.

 

Анатолій, Людмила, молода пара

Святкуємо разом з дівчиною. Найголовніше у відносинах кохання. Щоб один одного кохали. Головне кохати і не зраджувати тоді все буде добре.

 

Альона, молода мама

Святкувати буду разом з чоловіком. Довіра це найважливіше у стосунках. Головне кохати та цінувати один одного. Намагатись жити один для одного.

 

Аліна, безробітна

Святкую в кругу сімї. Найголовніше довіра, підтримка та кохання. Прислухуйтесь один до одного, підтримуйте, цінуйте коханих.

 

Леся,  школярка

Святкую в родинному колі. Найголовніше довіряти та прислуховуватись один до одного. Бажаю всім щастя, знайти свою половинку. Щоб все було добре.

 

Віктор, Наталія, молода пара

Святкуємо, своїй коханій зробив подарунок, зараз плануємо піти  в кафе.  Найважливіше довіра. Бажаю всім насолоджуватись життям  та берегти ті моменти, які ти проводиш з коханою людиною.